جلسه رئیس واحد استانی با مدیر مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس

جلسه رئیس واحد استانی با مدیر مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۰ کد : ۳۹۷۱۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۹۳
جلسه رئیس واحد استانی با مدیر مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر؛ در راستای توسعه همکاری های علمی پژوهشی و فناوری واحد استان بوشهر با پارک علم و فناوری و مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس جلسه ای با حضور رئیس واحد استانی، رئیس اداره حمایت از فعالیت های پژوهشی و فناوری واحد استان و جناب آقای دکتر مزارعی رئیس مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس و همکاران مجموعه ایشان در دفتر رئیس واحد استانی برگزار گردید.

 در این جلسه آقای دکتر اسکندری به اهمیت مهارت آموزی و اشتغال دانشجویان و استفاده از ظرفیت های بی بدیل فناوران، پژوهشگران و کارآفرینان استانی در امر بهبود فضای کسب و کار و اشتغال دانش آموختگان دانشگاه فرمودند و بر توسعه استارتاپ های مهارتی در دانشگاه و با استفاده از ظرفیت های استانی بویژه مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس تأکید مجدد نمودند.

در ادامه آقای دکتر مزارعی آمادگی پارک علم و فناوری و مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس را برای هرگونه همکاری های علمی و پژوهشی، برگزاری جشنواره و همایش های دانشگاهی، رویدادهای کارآفرینی و استارت آپی اعلام نمودند.

در پایان به پاس قدردانی از همکاری در سال های قبل پارک علم و فناوری و مرکز رشد استان با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر از رئیس مرکز رشد و همکاران زیر مجموعه ایشان تقدیر به عمل آمد.


نظر شما :