آخرین اخبار

انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد

انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۰ اخبار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی زمان انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقاطع مختلف را اعلام کرد. معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه براساس تقویم آموزشی نیمسال اول سال ۹۸-۹۹ از ۲۰ شهریورماه آغاز شده و تا ۲۷ شهریورماه ۹۸ ادامه خواهد داشت و دانشجویان این دانشگاه می توانند دربازه زمانی اعلام شده برای انتخاب واحد خود اقدام کنند. وی عنوان کرد: درخواست میهمان توسط دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۲۸ شهریورماه ۹۸ آغاز و تا ۳ مهرماه ۹۸ ادامه خواهد داشت و کلاس های درس طبق جدول زمان بندی اعلام شده از ۳۰ شهریورماه ۹۸ آغاز می شود و حذف و اضافه از ۱۳ مهرماه ۹۸ آغاز شده و تا ۱۹ مهرماه ۹۸ ادامه دارد. دکتر مختار جلالی جواران خاطر نشان کرد: تمدید درخواست میهمان توسط دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۲۰ مهرماه آغاز و تا ۲۵ مهرماه ۹۸ ادامه خواهد داشت. حذف اضطراری ۷و ۸ دی ماه ۹۸ و پایان کلاس ها ۱۹ دی ماه ۹۸ خواهد بود. امتحانات نیز از ۲۱ دی ماه آغاز شده و تا ۵ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
پیام تسلیت ریاست واحد استانی بوشهر بمناسبت درگذشت دکتر پارسا از مدرسان برجسته دانشگاه

پیام تسلیت ریاست واحد استانی بوشهر بمناسبت درگذشت دکتر پارسا از مدرسان برجسته دانشگاه

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۳ اخبار
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ خانواده معزز پارسا، رازقی پور و فامیل های وابسته اندوه از دست دادن استاد و مدرس برجسته دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر و هرمزگان مرحوم دکتر مهران پارسا که دارای فضائل اخلاقی و علمی شایسته و ارزشمند بود آن چنان تلخ و ناگوار است که هیچ عبارتی در این مقام یارای مرهم نهادن بر دل داغدارتان نیست، تنها یاد خداست که می تواند دل پر درد و غم دیده شما را تسلی بخشد. اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور اعم از مدرسان، دانشجویان، کارکنان و مدیران دانشگاه این مصیبت بزرگ را به محضرتان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده رحمت بی کران الهی و برای عزیزان وابسته صبر جمیل و بقاء عمر با عزت آرزو دارم. امید که روح آن مرحوم آرام، آسوده و خرسند در حریم امن الهی قرار گیرد. دکتر حسین اسکندری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر
برگزاری چهارمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه در سال ۹۸

برگزاری چهارمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه در سال ۹۸

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۰ اخبار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، چهارمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه در سال۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ساعت ۱۰ الی ۱۲ به ریاست دکتر حسین اسکندری و اعضاء شورای آموزشی دانشگاه در محل اتاق ریاست برگزار و در این جلسه حاضرین به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و در خصوص آخرین موارد و مسائل آموزشی مراکز علمی کاربردی استان به بحث و تبادل نظر پرداخته و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.
مهلت ثبت نام از داوطلبان دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه ۹۸ تمدید شد

مهلت ثبت نام از داوطلبان دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه ۹۸ تمدید شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۰ اخبار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهلت ثبت نام از داوطلبان دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی نظام آموزش مهارتی مهرماه ۹۸ تمدید شد. بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام این دوره می رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ برای ثبت نام و انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۱۴ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در پذیرش دوره مذکور اقدام نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کد رشته محل های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند. همچنین با توجه به وصول برخی موارد اصلاحی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از سوی این دانشگاه، اصلاحیه این دفترچه راهنما در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است.
شرکت تعاونی و مرکز آموزش علمی کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان در حوزه خدمات آموزشی به عنوان تعاونی برتر استان بوشهر معرفی گردید.

شرکت تعاونی و مرکز آموزش علمی کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان در حوزه خدمات آموزشی به عنوان تعاونی برتر استان بوشهر معرفی گردید.

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۰ اخبار
در آیینی با حضور معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ تعاونی برتر استان بوشهر در شاخص‌های صادرات، اشتغال و نوآوری تجلیل شدند . به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، روز دوشنبه مورخ ۹۸/۶/۱۱ مصادف با هفته تعاون ، در چهاردهمین دوره معرفی و تجلیل از تعاونی‌های برتر استان بوشهر که با حضور معاون اقتصادی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جناب آقای دکتر سر زعیم ، معاون اقتصادی استانداری بوشهر جناب آقای دکتر زرین فر ، جناب آقای حمیدرضا پناه مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و مسئولین استانی برگزار گردید ، از شرکت تعاونی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان ( مؤسس مرکز آموزش علمی کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان ) با مدیرعاملی سرکار خانم طیبه احمد پیری در حوزه خدمات آموزشی به عنوان تعاونی برتر استان در سال ۹۸و معرفی و شرکت در حوزه خدمات به عنوان کاندید ملی ، تجلیلی و قدردانی بعمل آمد . مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: یکهزار و ۱۰۰شرکت در چهاردهمین جشنواره انتخاب تعاونی‌های برتر استان بوشهر اطلاعات را خود را در سامانه ثبت کردند که نوآوری، اشتغال، صادرات و بکارگیری طرح‌های دانش بنیان از ملاک‌های اصلی در انتخاب تعاونی‌های برتر استان بوشهر بوده است . حمیدرضا پناه افزود: در این استان سه هزار و ۹۲ تعاونی در ۱۴ رشته و ۱۱۰ گرایش فعالیت دارند که به ترتیب بیشترین تعداد مربوط به بخش‌های خدمات، کشاورزی، صنعت و حمل و نقل که در زمینه تامین نیاز مصرف کنندگان، تولید کنندگان، اصناف، توزیعی، مسکن، معدن فعال هستند . وی افزود: بهترین مدل اقتصای که می‌تواند در شرایط تحریم کنونی کشور را به سمت تحقق عدالت اجتماعی و توسعه همه جانبه سوق دهد تعاون است .