اطلاعیه ثبت نام در مرحله پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ‌کاربردی بهمن ماه سال ۱۳۹۹

۱۸ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۴ کد : ۵۳۲۴۷ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۱

با توجه به مصوبات بیست و چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 99/07/22 مقرر گردید برای ظرفیت خالی مانده رشته‌های تحصیلی دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌‌کاربردی مهر ماه سال 1399 پذیرش در نوبت بهمن ماه انجام شود. لذا به اطلاع تمامی متقاضیان (اعم از متقاضیانی که در پذیرش دوره مذکور در مهرماه ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند)، می‌رساند که برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی مراکز آموزشی پذیرنده دانشجو در این مرحله، می‌توانند جداول حاوی اطلاعات رشته‌ محلهای مندرج در ذیل این اطلاعیه را مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مرکز آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش و اطلاعیه های بعدی این سازمان در دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1399 «مندرج در درگاه اطلاع رسانی این سازمان» و موارد اعلام شده در این اطلاعیه از تاریخ 99/10/17 لغایت 99/10/23 به مرکز آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

1- متقاضیان می‌بایست­ دارای مدرک یا گواهینامه کاردانی (فوق دیپلم) بوده و یا حداکثر تا تاریخ 99/11/30 نسبت به اخذ مدرک مربوط اقدام نمایند.

تبصره : متقاضیانی که حداکثر تا تاریخ 99/07/30 از مقطع کاردانی فارغ التحصیل شده‌اند لازم است معدل درج شده در گواهی کاردانی را در تقاضانامه ثبت‌نام درج نمایند. آن دسته از متقاضیانی که در زمان ثبت‌نام دانشجوی سال آخر دوره کاردانی هستند و حداکثر تا تاریخ 99/11/30 موفق به اخذ مدرک کاردانی خود می‌شوند مجاز به انتخاب کدرشته محل‌های این مرحله می‌باشند و جهت ثبت معدل کل خود می بایست میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده تا تاریخ 99/07/30 را در تقاضانامه ثبت نامی درج نمایند، این متقاضیان می بایست کاربرگ شماره 103 (مندرج در ذیل این اطلاعیه) را تکمیل و در زمان ثبت‌نام به مرکز آموزشی مورد نظر خود ارائه نمایند.

2- متقاضیان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 460/000 (چهارصد و شصت هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.

توجه: متقاضیان لازم است از پیش‌نویس تقاضانامه ثبت‌نام در این مرحله که در«لینک ذیل این اطلاعیه» قرار گرفته است پرینت تهیه نموده و پس از تکمیل به مرکز آموزشی مورد تقاضا ارائه نمایند.

3- هر متقاضی می‌تواند صرفاً یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی و با توجه به مندرجات این اطلاعیه و دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1399 (این دفترچه از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترسی می‌باشد) انتخاب نماید. در صورت ثبت‌نام متقاضی در دو کدرشته محل و یا در دو مرکز آموزشی، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از مراکز بر اساس ضوابط این سازمان حذف شده و اعتراضی هم در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

4- متقاضیان می‌بایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراکز آموزشی در خصوص کدرشته محل مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای متقاضیان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

5- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراکز مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.

6- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌‌کاربردی مهر ماه سال 1399 قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت نام نمایند، قبولی وی لغو و با آنان همانند دانشجو انتقالی رفتار خواهد شد.

7- همه متقاضیان«مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه ­تحصیل نداشته باشند.

8- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مراکز آموزشی پذیرنده که به آن مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

9- متقاضیان ضرورت دارد به شرایط و ضوابط اختصاصی رشته‌های تحصیلی و سایر موارد مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش و اطلاعیه های بعدی این سازمان در دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌‌کاربردی مهر ماه سال 1399 «مندرج در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان» توجه نمایند.

مدارک لازم برای ثبت‌نام:

1- شش قطعه عکس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3- یک برگ تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

4- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی( اعم از پیوسته/ ناپیوسته) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای به انضمام یک برگ تصویر آن.

5- اصل کاربرگ 103 (فرم تایید معدل) برای دانشجویانی که تا تاریخ 99/11/30 تمامی دروس مقطع کاردانی خود را خواهند گذراند و تاکنون گواهی نامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است. این دسته از متقاضیان می بایست میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده تا تاریخ 99/07/30 را در این کاربرگ و تقاضانامه ثبت نامی درج نمایند.

6- اصل کاربرگ 101 (گواهی اشتغال به کار مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌ های مذکور) با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار و برای شاغلین نیروهای مسلح ارائه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای متقاضیان کدرشته محل هایی که پذیرش درآنها صرفاً مختص شاغلین است.

7- ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید

 

دریافت فایل پیش نویس تقاضانامه دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی بهمن ماه سال 1399: فرمتPDF

 فایل رشته محل های دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی بهمن ماه سال 1399: فرمتPDF

فرم تاییدیه معدل(کاربرگ شماره 103)


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

نظر شما :