سومین نشست هم اندیشی و هماهنگی تبلیغات پذیرش ورودی مهرماه ۱۴۰۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان بوشهر برگزار شد

۳۰ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۵ کد : ۶۱۶۸۳ اخبار
تعداد بازدید:۸۳
سومین نشست هم اندیشی و هماهنگی تبلیغات رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت واحد استانی بوشهر با محوریت پذیرش حداکثری دانشجو برای نیمسال مهر ۱۴۰۱ و آزمون های پایان ترم نیمسال بهمن ۱۴۰۰-۱۴۰۱ با حضور دکتر فضل اله لک سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر، مهدی فرازجا معاون علمی، کارشناس روابط عمومی و پاسخگویی به شکایات واحد استانی و رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان روز دوشنبه مورخ ۳۰ خرداد ماه سالجاری به صورت مجازی در محل سالن کنفرانس واحد استانی بوشهر برگزارشد.
سومین نشست هم اندیشی و هماهنگی تبلیغات پذیرش ورودی مهرماه ۱۴۰۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر، در ابتدای این جلسه دکتر فضل اله لک هدف از تشکیل این جلسه را هماهنگی در انجام فعالیت های تبلیغی و ترویجی در استان و شهرستان های تابعه توسط مراکز آموزشی بیان داشت و خواستار ارائه پیشنهادات، راه کارها و شیوه های انجام تبلیغات و اطلاع رسانی پذیرش دانشجو در مهرماه سال جاری به صورت سازنده و قابل اجراء توسط واحد استانی و مراکز آموزشی شد.

در ادامه این جلسه دکتر فضل اله لک  سرپرست واحد استانی بوشهر با قدردانی از زحمات و تلاش های مراکز آموزش علمی کاربردی استان در فرایند پذیرش دانشجویان ورودی مهرماه 1401  از رؤسای مراکز خواست تا نظرها و پیشنهاد های خود را در خصوص شیوه ها و متدهای جدید و کاربردی و عملیاتی تبلیغات و اطلاع رسانی در جذب و پذیرش دانشجو به صورت مستمر و طولانی مدت در طول سال تحصیلی بیان کنند.

دکتر فضل اله لک در ادامه به اهمیت تبلیغات مناسب و همه جانبه در خصوص پذیرش حداکثری توسط مراکز آموزشی استان تأکید و رؤسای مراکز آموزشی را ملزم به فعالیت همه جانبه در این خصوص کرد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان بوشهردر ادامه افزود : ضمن توجه به اصول و استانداردهای  تبلیغی ،  هر چه سریعتر نسبت به طراحی و تهیه پوستر، تیزر، کلیپ و ویژه نامه های معرفی مراکز و رشته های موجود اهتمام ورزند و با  استفاده از کلیه پتانسیل ها، امکانات مادی و معنوی مرکز جهت توسعه و تنوع بخشی به تبلیغات محیطی و حداکثر استفاده از فضای مجازی و تولید محتوای چند رسانه ای جهت توسعه و ترویج گفتمان مهارت آموزی و فرهنگ کارآفرینی و اشتغالزایی نسبت به معرفی دستاورد های مرکز با تأکید بر مرکز نوآور و دانش آموختگان مؤفق برنامه ریزی لازم را برای جذب حداکثری دانشجوی مهارتی در پذیرش مهر ماه 1401 داشته باشند. 
دکتر لک در ادامه این نشست افزود: انتظار می رود مراکز آموزشی در تبلیغات و معرفی دانشگاه به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده اقدام نمایند،در امر تبلیغات باید به موضوع شغل محوری بودن رشته ها تاکید ویژه داشته باشند و در راستای مأموریت خور اقدام به برپایی نمایشگاهی برای معرفی پتانسیل و فعالیت های خود در طول سال تحصیلی اقدام نمایند. و از ظرفیت نشست با مخاطبین و جامعه پیرامونی از قبیل مدیران ارشد ادارات کل آموزش و پرورش، فنی و حرفه ای و سازمان های متولی مهارتی و آموزشی در راستای عرضه و شناساندن اقدامات و عملکرد مطلوب خود گام بردارند.

دکتر فضل اله لک بر اقدام بر تبلیغات عام و گسترده برای جامعه دانشگاهی و غیر دانشگاهی و معرفی رویدادها و  استقرار و فعالیت مراکز نوآوری و هسته های کارآفرینی در مراکز آموزشی استان و استفاده از تبلیغات بر روی فضای کار مناسب و امکانات در خور توجه مراکز علمی کاربردی برای جذب هرچه بیشتر مخاطب تأکید نمود.

سرپرست واحد استانی بوشهر همچنین با اشاره به آغاز امتحانات پایان ترم، برگزاری یک آزمون سالم را از هم برنامه های کیفی دانشگاه عنوان کرد و یادآورشد: لازم است رؤسای مراکز نظارت و کنترل دقیق و جدی بر فرآیند برگزاری آزمون ها و جلسات امتحانی در مرکز داشته و همچنین جلسات آموزشی و توجیهی مناسب برای مراقبین امتحانی برگزار گردد و از مراقبین دارای صلاحیت و تجارب کافی برای این منظور استفاده شود.

 در ادامه این جلسه رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی حاضر در نشست مجازی گزارشی از اقدامات تبلیغی و ترویجی در دست اقدام و در راستای پذیرش دانشجو در مهر ماه سال جاری ارائه کرده و نظرها و پیشنهاد های خود را در خصوص شیوه های کاربردی و عملیاتی و اثر بخش تبلیغات مطرح و پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید در اسرع وقت تصمیمات لازم و اجرایی در این خصوص گرفته شود.

 

 

 


نظر شما :