اخبار - آرشیو

برگزاری جلسه شورای آموزشی دانشگاه

برگزاری جلسه شورای آموزشی دانشگاه گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر دهمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه در روز دوشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ با حضور ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر اسکندری و با حضور اکثریت اعضای شورا برگزار و مسائل و مشکلات آموزشی مراکز تحت نظارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب
حضور هیأت رییسه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر در نوزدهمین جشنواره استانی تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان

حضور هیأت رییسه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر در نوزدهمین جشنواره استانی تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر اسکندری به همراه معاونین دانشگاه در مراسم نوزدهمین جشنواره استانی تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان حضور یافتند، در این جشنواره جناب آقای خورشیدی معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر و هیأت رییسه دانشگاه خلیج فارس از غرفه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر بازدید کردند.

ادامه مطلب
برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجو در محل مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری و شهرداری های استان بوشهر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور جناب آقای دکتر اسکندری ریاست دانشگاه در مرکز آموزش علمی کاربردی همیاری شهرداری های بوشهربرگزار گردید.

برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجو در محل مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری و شهرداری های استان بوشهر گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور جناب آقای دکتر اسکندری ریاست دانشگاه در محل مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری های بوشهر برگزار گردید.در این مراسم ابتدا ریاست دانشگاه با گرامیداشت ۱۶ آذر «روز دانشجو» این روز بزرگ را به دانشجویان تبریک گفت و این روز حماسه ساز را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی قلمداد کرد، در ادامه رییس مرکز علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری های استان در این آیین تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند ادعا کند در هر گوشه و برهه تاریخ از انقلاب اسلامی و مبارزات ملت ایران نقش دانشجویان کمرنگ بوده است ، بلکه جایگاه ویژه دانشجوی مبارز و مومن ما همیشه در میان ملت عزیزمان مشهود است.گفتنی ست، اهدای جوایز و لوح تقدیر به دانشجویان برتر رشته های مختلف مرکز، اجرای موسیقی محلی، برگزاری مسابقه دارت، نقالی خوانی و قصه گویی، مسابقه قرآنی و اهدای جوایز از جمله برنامه های این مراسم بود.

ادامه مطلب
تفاهم نامه همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر با مجتمع فرهنگی دیجیتال و شرکت پویاگران بینش گستر سیراف
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر تفاهم نامه همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر با مجتمع فرهنگی دیجیتال و شرکت پویاگران بینش گستر سیراف منعقد گردید.

تفاهم نامه همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر با مجتمع فرهنگی دیجیتال و شرکت پویاگران بینش گستر سیراف گالری

نظر به اهمیت و ترویج فرهنگ نوآوری و خلاقیت و ارتقاء سواد رسانه ای در دانشجویان ،برگزاری موثر استارت آپ ها و رویدادهای کارآفرینی ، بستر سازی تولید محتواهای دیجیتالی و آموزش کسب و کارهای اینترنتی ، روز دوشنبه مورخ ۱۹/۰۹/۱۳۹۷ تفاهم نامه همکاری با مجتمع فرهنگی دیجیتال و شرکت پویاگران بینش گستر سیراف استان بوشهر منعقد شد . این شرکت یکی از بزرگترین شرکت ها در تولید محتواهای دیجیتالی و ساخت انیمیشن در کشور است و مقام های بین المللی زیادی در جشنواره ها و فستیوال ها جهانی کسب کرده است . مهندس رضا اسمعیل پور مدیر عامل شرکت مذکور به همراه تیم ۷ نفره خود در ۲۰ جشنواره به عنوان مقام برتر و دارای چندین مدال طلا در فستیوال های بین المللی است . از جمله مفاد تفاهم نامه مجتمع فرهنگی دیجیتال و شرکت پویاگران بینش گستر سیراف با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر شامل آموزش کسب و کارهای اینترنتی ، تولید محتواهای دیجیتالی ، ساخت انیمیشن ، آموزش نقاشی دیجیتال ، موشن گرافیک و تری دی مکس به دانشجویان ،آموزش پویانمایی ، همکاری در برگزاری استارت آ پ ها و پوشش های رسانه ای برنامه های دانشگاه ، همکاری در ساخت کلیپ های آموزشی و همکاری موثر در برگزاری تک پودمانهای تخصصی در حوزه های کسب و کار اینترنتی با دانشگاه می باشد .

ادامه مطلب
نشست هیأت رییسه موسسه آموزش عالی علمی کاربردی نیروی انتظامی و هیأت رییسه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر

نشست هیأت رییسه موسسه آموزش عالی علمی کاربردی نیروی انتظامی و هیأت رییسه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر ریاست و معاون محترم موسسه آموزش علمی کاربردی ناجا به اتفاق فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان بوشهر به منظور بحث و بررسی پیرامون مرکز تازه تاسیس فرماندهی انتظامی بوشهر در محل واحد استانی بوشهر حضور یافتند. در ابتدای این دیدار دکتر بختیاری ضمن تشریح اهداف و رویکردهای موسسه ناجا بر ضرورت تعامل نزدیک مرکز فرماندهی انتظامی استان و واحد استانی به منظور تحقق اهداف آموزش علمی کاربردی تاکید نمودند. در ادامه این دیدار دکتر اسکندری نیز با تشریح استانداردها و اهداف آموزش های مهارتی به نقش مهم مرکز فرماندهی انتظامی در بهره وری پرسنل و ارتقا نیروهای شاغل اشاره نمودند.

ادامه مطلب
بازدید هیأت نظارت و ارزیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر هیأت نظارت و ارزیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر با همراهی ریاست دانشگاه از مرکز آموزش علمی کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان بازدید نمود.

بازدید هیأت نظارت و ارزیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر گالری

در این بازدید رئیس هیأت نظارت و ارزیابی استان بر رعایت استاندارد زیرساخت های فیزیکی مراکز و مهیا نمودن محیط کار و رعایت دقیق اجرای دوره های کاربینی و کارورزی توسط مراکز تأکید نمودند.در ادامه از کلاس های دایر در مرکز و حوزه های آموزش و فارغ التحصیلان بازدید بعمل آمد و همچنین ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر اسکندری با تعدادی از دانشجویان گفتگو نمودند.

ادامه مطلب
مراسم تکریم و معارفه مدیران حراست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر برگزار گردید.

مراسم تکریم و معارفه مدیران حراست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر برگزار گردید. گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان بوشهر مراسم تکریم جناب آقای عباس محبوبی به عنوان مسئول حراست سابق و معارفه آقای هدایت اله غلام زاده به عنوان رئیس حراست جدید واحد استانی با حضور مسئولین حراست دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور ،مدیرکل حراست استان، ریاست و معاونین واحد استانی و رابطین حراست مراکز آموزش علمی-کاربردی استان برگزار گردید ، در این جلسه ریاست دانشگاه ضمن اشاره به جایگاه و منزلت بسیار با ارزش و مهم دانشگاه ، نقش مسئولان و مدیران حراستی را در حفظ و تقویت فضای امن و آرام در مسیر توسعه کیفی دانشگاه را بسیار حائز اهمیت خواندند .

ادامه مطلب

پیام ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر به مناسبت روز دانشجو

۱۶ آذر روز دانشجو را به دانشجویان و دانشگاهیان استان بوشهر به ویژه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تبریک میگویم . این روز که به دلیل نقش آفرینی بهنگام و به روز دانشجویان ظلم ستیز و استکبار ستیز بعد از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ در تاریخ سیاسی اجتماعی کشور نامگذاری شده مصداقیست از کنشگری مورد انتظار دانشجویان بیدار و هشیار که در کنار مجاهدت علمی و پژوهشی همواره نسبت به رسالت دانشگاهی خویش در جامعه و پاسخگویی به انتظارات بحق از آنان بعنوان یکی از مراجع اجتماعی عمل نموده و تاریخ ساز شده اند ، این روز را به دانشجویان مسئول و آگاه دانشگاه که در شرایط حساس امروز جامعه میتوانند نقش تاریخ سازی خود را در برون رفت از تحریمهای ظالمانه و سازندگی کشور با پنجه های کارآمد رقم بزنند تبریک می گویم و امیدوارم با آگاهی و دانش افزایی مهارتی و قدم برداشتن در مسیر خلاقیت و نوآوری در حل مشکلات روز جامعه در کنار آحاد جامعه و مردم عزیز ایران اسلامی کارگشا و آینده ساز باشید .

ادامه مطلب
برگزاری جلسه شورای آموزشی دانشگاه
برگزاری جلسه شورای آموزشی دانشگاه

برگزاری جلسه شورای آموزشی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر ، نهمین جلسه شورای آموزشی واحد استانی در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۲با حضور ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر حسین اسکندری و با حضور اکثریت اعضای شورا برگزار و مسائل و مشکلات آموزشی مراکز تحت نظارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

ادامه مطلب
دیدار کمیته اجرایی جشن فارغ التحصیلان با مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر در راستای تبیین و همکاری دانشگاه در حوزه های فرهنگی اجتماعی با استانداری ریاست دانشگاه و کمیته اجرایی جشن فارغ التحصیلان دانشگاه با جناب آقای دکتر برزگر دیدار و گفتگو نمودند.

دیدار کمیته اجرایی جشن فارغ التحصیلان با مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری

در این جلسه ریاست دانشگاه ضمن تبیین عملکرد و اهداف و برنامه ها و طرح های خاص دانشگاه در حوزه فرهنگی اجتماعی خواستار کمک و همراهی ایشان و حوزه تحت مدیریت و حمایت معنوی و مادی از برگزاری با شکوه جشن فارغ التحصیلی دانشگاه شدند. در ادامه دکتر برزگرزاده ضمن تشکر از عملکرد خوب دانشگاه و ارایه برنامه های طراحی شده از جمله خانه گفتگو حمایت و در چارچوب ظرفیت های تعریف شده حوزه فرهنگی اجتماعی استانداری قول مساعد دادند.

ادامه مطلب
نشست هم اندیشی برگزاری جشن فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر نشست هم اندیشی در راستای برگزاری جشن فارغ التحصیلان دانشگاه با حضور ریاست محترم دانشگاه ، روسای مراکز و کمیته اجرایی جشن فارغ التحصیلان برگزار گردید.

نشست هم اندیشی برگزاری جشن فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر

در این نشست که در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ در محل سالن جلسات واحد استان برگزار گردید دکتر اسکندری ریاست محترم دانشگاه ضمن خوش آمدگویی ،هدف از برگزاری این نشست را میزبانی شایسته دانشگاه با توجه به سفر ریاست عالیه دانشگاه جناب آقای دکتر امید در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ و همچنین برگزاری هرچه با شکوهتر جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانستند.در ادامه جلسه رؤسای مراکز آموزشی علمی کاربردی استان به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند .

ادامه مطلب
برگزاری اولین جلسه هماهنگی جشن دانش آموختگان دانشگاه
برگزاری اولین جلسه هماهنگی جشن دانش آموختگان دانشگاه

برگزاری اولین جلسه هماهنگی جشن دانش آموختگان دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع کاربردی استان بوشهر ، اولین جلسه هماهنگی برگزاری جشن دانش آموختگان دانشگاه در استان برگزار گردید . در این جلسه دکتر اسکندری ریاست واحد استان با تشریح آئین نامه نسبت به شرح وظایف و ابلاغ موارد مطرح شده درآئین نامه ابلاغی معاونت فرهنگی و دانشجوئی تأکید نمودند .

ادامه مطلب
آغاز فرآیند بررسی صلاحیت علمی متقاضیان جدید تدریس دانشگاه

آغاز فرآیند بررسی صلاحیت علمی متقاضیان جدید تدریس دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر فرآیند بررسی صلاحیت علمی متقاضیان جدید تدریس در مراکز علمی کاربردی استان بوشهر از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ با کارگروه تخصصی مهندسی شیمی آغاز گردید.شایان ذکر است مصاحبه تخصصی سایر گروه ها نیز روزهای آتی برگزار خواهد گردید.

ادامه مطلب
مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه استانی اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر برگزار گردید
مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه استانی اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر برگزار گردید

مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه استانی اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر برگزار گردید گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر ، چهارمین نمایشگاه استانی اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه شامل استارت آپ ها ،آثار و ابداعات دانشجویان و کار آفرینان ، دستاوردهای مراکز آموزشی ، کارگاهها و پنل های آموزشی ، با حضور کارآفرینان ملی و بین المللی به مدت ۲ روز در مورخ ۲۹ و ۳۰ آبانماه سال جاری در مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان بوشهر برگزار گردید . ۱۶کارگاه آموزشی و پنل تخصصی با حضور سازمانهای متولی اشتغال در استان نظیر اتاق اصناف ، اتاق تعاون ، صندوق کارآفرینی امید ، اداره کل تعاون و ....برگزار و استقبال بی نظیری از این کارگاههای آموزشی بعمل آمد .در مراسم اختتامیه این نمایشگاه که با حضور دکتر موسی زاده سرپرست دفتر امور پژوهش و فناوری دانشگاه برگزار شد از مراکز آموزش علمی کاربردی فعال در این نمایشگاه با اهداء لوح و تندیس قدردانی گردید .همچنین پس از بررسی هیأت داوران از ۳۰۰ اثر ارائه شده در نمایشگاه مذکور ، از تعداد ۳۰ اثر منتخب و برگزیده تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب