اخبار - آرشیو

ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از فردا ۳۱ شهریورماه آغاز می شود

ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از فردا ۳۱ شهریورماه آغاز می شود

به نقل از سازمان سنجش و آموزش کشوراطلاعیه ای در خصوص اعلام فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی کد رشته محل های پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال ۱۳۹۸ منتشر شد. نکات مهم این اطلاعیه به شرح زیر است : بر اساس ضوابط مربوط به گزینش هر یک از رشته های تحصیلی گروه های آموزشی مختلف در پذیرش دوره های مذکور از بین داوطلبانی که حدنصاب لازم را احراز کرده اند، براساس اولویت کدرشته محل های انتخابی و ظرفیت های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته شدگان در هر کدرشته محل استخراج شده است. کلیه پذیرفته شدگان باید برای ثبت نام از فردا یکشنبه ۳۱ شهریورماه لغایت دوم مهرماه ۹۸ با در دست داشتن مدارک مندرج در این اطلاعیه و با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده دفترچه راهنمای پذیرش دوره های مذکور به موسسات محل قبولی خود مراجعه کنند. مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان به شرح زیر است: ۱- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری. ۲- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت. ۳- تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت. ۴- اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن. ۵- گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطه دوم (برای داوطلبان نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش نظام آموزشی ۳-۳-۶) و یا دیپلم سه ساله نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن. ۶- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است. ۷- گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته شدگان شاغل) ۸- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند ۳-۲ مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات ۴ و ۵ دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید (برای برادران) گفتنی است؛ کلیه پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت نام به موسسه کد قبولی خود مراجعه کنند، بدیهی است عدم ثبت نام در تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

ادامه مطلب
پیام ریاست واحد استانی به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام ریاست واحد استانی به مناسبت هفته دفاع مقدس

امیر المومنین علی علیه السلام: فى تَصاریفِ الاَْحْوالِ تُعْرَفُ جَواهِرُ الرِّجالِ. در دگرگونی احوال {دنیا}، مردانِ مرد شناخته می شوند. در تاریخ شکوهمند ایران اسلامی که تلخ و شیرین های بسیاری را از سر گذرانده است، دفاع مقدس پرآوازه ترین و ملموس ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاور مردی های مردان مرد شهیدان و جانبازان و آزادگان و رزمندگان سلحشور و از خود گذشته در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند. بزرگداشت و گرامیداشت این هفته تعظیم در برابر فداکاری های خالصانه و بی دریغ ایثارگرانی است که از همه چیز خود گذشتند تا ظلم ستیزی و عدالت خواهی و آزاد منشی را برای مردم خود به ارمغان بیاورند، یاد و خاطره همه شهدا و ایثارگران را گرامی می داریم و در مقابل آنان و خانواده های گرامیشان سر تعظیم فرود می آوریم.

ادامه مطلب
پیام ریاست دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام ریاست دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ به نام خدای آفریننده قلم که آنرا شایسته سوگند قرار داد و درود به همه علاقمندان به علم و دانش، بار دیگر بهار تعلیم و تربیت و دانش جویی و دانش پژوهی و معرفت از راه رسید، درب های آسمانی بینش و دانایی به روی دانشجویان و دانشگاهیان مشتاق علم گشوده شد.فرا رسیدن فصل تجلی زیبای تلاش و تکاپو در کسب دانش و معرفت و مهارت را که بهترین مسیر تعالی و نجات از جهالت و گمراهی و بطالت است را به همه دانشگاهیان بویژه دانشگاهیان خانواده بزرگ دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر تبریک می گویم و از خدای بزرگ موفقیت همگان را در ارتقاء کیفیت آموزش های مهارتی و تقویت روحیه نوآوری و کارآفرینی مسئلت دارم.

ادامه مطلب
اطلاعیه اعلام زمان درخواست مهمانی ویژه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی

اطلاعیه اعلام زمان درخواست مهمانی ویژه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، زمان ثبت نام دانشجویان متقاضی میهمانی از تاریخ ۲۸ شهریورماه لغایت ۳ مهرماه از طریق سامانه آموزشی دانشگاه (هم آوا) اعلام و دانشجویان صرفاً می توانند نسبت به ثبت درخواست میهمانی در تاریخ اعلام شده در سامانه آموزشی دانشگاه اقدام نمایند. شایان ذکر است با توجه به شروع کلاس ها از ابتدای مهرماه، لازم است کلیه دانشجویان متقاضی در اسرع وقت نسبت به ثبت درخواست و انتخاب واحد اقدام نمایند.

ادامه مطلب
انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد

انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی زمان انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقاطع مختلف را اعلام کرد. معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه براساس تقویم آموزشی نیمسال اول سال ۹۸-۹۹ از ۲۰ شهریورماه آغاز شده و تا ۲۷ شهریورماه ۹۸ ادامه خواهد داشت و دانشجویان این دانشگاه می توانند دربازه زمانی اعلام شده برای انتخاب واحد خود اقدام کنند. وی عنوان کرد: درخواست میهمان توسط دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۲۸ شهریورماه ۹۸ آغاز و تا ۳ مهرماه ۹۸ ادامه خواهد داشت و کلاس های درس طبق جدول زمان بندی اعلام شده از ۳۰ شهریورماه ۹۸ آغاز می شود و حذف و اضافه از ۱۳ مهرماه ۹۸ آغاز شده و تا ۱۹ مهرماه ۹۸ ادامه دارد. دکتر مختار جلالی جواران خاطر نشان کرد: تمدید درخواست میهمان توسط دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۲۰ مهرماه آغاز و تا ۲۵ مهرماه ۹۸ ادامه خواهد داشت. حذف اضطراری ۷و ۸ دی ماه ۹۸ و پایان کلاس ها ۱۹ دی ماه ۹۸ خواهد بود. امتحانات نیز از ۲۱ دی ماه آغاز شده و تا ۵ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب
پیام تسلیت ریاست واحد استانی بوشهر بمناسبت درگذشت دکتر پارسا از مدرسان برجسته دانشگاه

پیام تسلیت ریاست واحد استانی بوشهر بمناسبت درگذشت دکتر پارسا از مدرسان برجسته دانشگاه

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ خانواده معزز پارسا، رازقی پور و فامیل های وابسته اندوه از دست دادن استاد و مدرس برجسته دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر و هرمزگان مرحوم دکتر مهران پارسا که دارای فضائل اخلاقی و علمی شایسته و ارزشمند بود آن چنان تلخ و ناگوار است که هیچ عبارتی در این مقام یارای مرهم نهادن بر دل داغدارتان نیست، تنها یاد خداست که می تواند دل پر درد و غم دیده شما را تسلی بخشد. اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور اعم از مدرسان، دانشجویان، کارکنان و مدیران دانشگاه این مصیبت بزرگ را به محضرتان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده رحمت بی کران الهی و برای عزیزان وابسته صبر جمیل و بقاء عمر با عزت آرزو دارم. امید که روح آن مرحوم آرام، آسوده و خرسند در حریم امن الهی قرار گیرد. دکتر حسین اسکندری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر

ادامه مطلب
برگزاری چهارمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه در سال ۹۸

برگزاری چهارمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه در سال ۹۸ گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، چهارمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه در سال۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ساعت ۱۰ الی ۱۲ به ریاست دکتر حسین اسکندری و اعضاء شورای آموزشی دانشگاه در محل اتاق ریاست برگزار و در این جلسه حاضرین به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و در خصوص آخرین موارد و مسائل آموزشی مراکز علمی کاربردی استان به بحث و تبادل نظر پرداخته و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

ادامه مطلب
مهلت ثبت نام از داوطلبان دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه ۹۸ تمدید شد

مهلت ثبت نام از داوطلبان دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه ۹۸ تمدید شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهلت ثبت نام از داوطلبان دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی نظام آموزش مهارتی مهرماه ۹۸ تمدید شد. بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام این دوره می رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ برای ثبت نام و انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۱۴ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در پذیرش دوره مذکور اقدام نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کد رشته محل های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند. همچنین با توجه به وصول برخی موارد اصلاحی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از سوی این دانشگاه، اصلاحیه این دفترچه راهنما در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است.

ادامه مطلب
شرکت تعاونی و مرکز آموزش علمی کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان در حوزه خدمات آموزشی به عنوان تعاونی برتر استان بوشهر معرفی گردید.

شرکت تعاونی و مرکز آموزش علمی کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان در حوزه خدمات آموزشی به عنوان تعاونی برتر استان بوشهر معرفی گردید. گالری

در آیینی با حضور معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ تعاونی برتر استان بوشهر در شاخص‌های صادرات، اشتغال و نوآوری تجلیل شدند . به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، روز دوشنبه مورخ ۹۸/۶/۱۱ مصادف با هفته تعاون ، در چهاردهمین دوره معرفی و تجلیل از تعاونی‌های برتر استان بوشهر که با حضور معاون اقتصادی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جناب آقای دکتر سر زعیم ، معاون اقتصادی استانداری بوشهر جناب آقای دکتر زرین فر ، جناب آقای حمیدرضا پناه مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و مسئولین استانی برگزار گردید ، از شرکت تعاونی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان ( مؤسس مرکز آموزش علمی کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان ) با مدیرعاملی سرکار خانم طیبه احمد پیری در حوزه خدمات آموزشی به عنوان تعاونی برتر استان در سال ۹۸و معرفی و شرکت در حوزه خدمات به عنوان کاندید ملی ، تجلیلی و قدردانی بعمل آمد . مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: یکهزار و ۱۰۰شرکت در چهاردهمین جشنواره انتخاب تعاونی‌های برتر استان بوشهر اطلاعات را خود را در سامانه ثبت کردند که نوآوری، اشتغال، صادرات و بکارگیری طرح‌های دانش بنیان از ملاک‌های اصلی در انتخاب تعاونی‌های برتر استان بوشهر بوده است . حمیدرضا پناه افزود: در این استان سه هزار و ۹۲ تعاونی در ۱۴ رشته و ۱۱۰ گرایش فعالیت دارند که به ترتیب بیشترین تعداد مربوط به بخش‌های خدمات، کشاورزی، صنعت و حمل و نقل که در زمینه تامین نیاز مصرف کنندگان، تولید کنندگان، اصناف، توزیعی، مسکن، معدن فعال هستند . وی افزود: بهترین مدل اقتصای که می‌تواند در شرایط تحریم کنونی کشور را به سمت تحقق عدالت اجتماعی و توسعه همه جانبه سوق دهد تعاون است .

ادامه مطلب
امروز آخرین مهلت ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی است

امروز آخرین مهلت ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، ثبت نام از داوطلبان دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه ۹۸ تا هشت صبح روز دوشنبه ۹۸/۶/۱۱ به پایان می رسد و به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود . از کلیه داوطلبان درخواست می گردد با استفاده از این فرصت محدود باقیمانده، به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org برای ثبت نام مراجعه نمایند. همچنین داوطلبان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه به آدرس www.uast.ac.ir مراجعه نمایند. یادآور می شود ثبت نام از داوطلبان دوره های کارشناسی این دانشگاه تا آخر هفته جاری از طریق سازمان سنجش آموزش کشور کما کان ادامه دارد.

ادامه مطلب
ثبت نام از داوطلبان دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا دو روز دیگر تمدید شد

ثبت نام از داوطلبان دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا دو روز دیگر تمدید شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، ثبت نام از داوطلبان دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه ۹۸ تا صبح دوشنبه ۹۸/۶/۱۱ تمدید شد. این تمدید با هدف فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی است که تا این تاریخ موفق به ثبت نام نشده‌اند، انجام شده است . بدیهی است این مهلت قابل تمدید نخواهد بود. لذا کلیه داوطلبان ضرورت دارد در اولین فرصت به سایت سازمان سنجشsangesh .org برای ثبت نام مراجعه نمایند. همچنین داوطلبان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه به آدرس www.uast.ac.ir مراجعه نمایند. یادآور می شود ثبت نام از داوطلبان دوره های کارشناسی این دانشگاه تا آخر هفته جاری از طریق سازمان سنجش آموزش کشور کما کان ادامه دارد.

ادامه مطلب
کلیپ خبری نشست مطبوعاتی معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور مقامات ارشد شهرستان عسلویه و کنگان ، خبرنگاران و اصحاب رسانه

کلیپ خبری نشست مطبوعاتی معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور مقامات ارشد شهرستان عسلویه و کنگان ، خبرنگاران و اصحاب رسانه

کلیپ خبری نشست مطبوعاتی روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۶/۶ دکتر محسن محمد زاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور ریاست و معاونین واحد استانی بوشهر ، فرماندار عسلویه ، نماینده مردم عسلویه ، کنگان ، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی ، مدیران ارشد صنعت نفت و پتروشیمی در منطقه ، رییس و کارشناسان مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ، خبرنگاران و اصحاب رسانه و همچنین افتتاح مجتمع آزمایشگاه-کارگاه پارس و خوابگاه مدرسان مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

ادامه مطلب
کلیپ خبری نشست مطبوعاتی دکتر محسن محمد زاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه

کلیپ خبری نشست مطبوعاتی دکتر محسن محمد زاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه

کلیپ خبری نشست مطبوعاتی دکتر محسن محمد زاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور ریاست واحد استان ، معاونین ، رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان ، خبرنگاران و اصحاب رسانه

ادامه مطلب
بازدید هیأت نظارت واحد استانی به سرپرستی معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از مراکز آموزش علمی کاربردی برازجان ، شبانکاره و همیاری شهرداریها

بازدید هیأت نظارت واحد استانی به سرپرستی معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از مراکز آموزش علمی کاربردی برازجان ، شبانکاره و همیاری شهرداریها گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، در روز پنجشنبه مورخ ۷/۶/۹۸ هیأت نظارت واحد استانی بوشهر با سرپرستی جناب آقای دکتر محمد زاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی و حضور اعضاء هیأت از جمله دکتر حسین اسکندری رییس واحد استان، مهدی فرازجا معاون علمی و مصطفی احمدی معاون اجرایی و مسئول نظارت واحد استان ، مقارن با هفته دولت و با هدف تبیین و تشریح اقدامات تبلیغی و ترویجی پذیرش مهر ماه ۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۳ مرکز آموزش علمی کاربردی استان بازدید بعمل آوردند . هیات نظارت و سنجش دانشگاه در این بازدیدها از بخش های مختلف مراکزآموزش علمی کاربردی برازجان ، شبانکاره و همیاری شهرداریهای استان از جمله واحدهای آموزش، اداری مالی، فارغ التحصیلان، امورپژوهشی ، کارگاه ها و آزمایشگاهها و کلاس های درسی بازدید نمودند .

ادامه مطلب
افتتاح ساختمان جدید مرکز آموزش علمی کاربردی گروه صنعتی پلیمر بوشهر توسط معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی

افتتاح ساختمان جدید مرکز آموزش علمی کاربردی گروه صنعتی پلیمر بوشهر توسط معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، در روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۶/۷ ساختمان جدید و تازه احداث مرکز آموزش علمی کاربردی گروه صنعتی پلیمر با حضور جناب آقای دکتر محمد زاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر حسین اسکندری رییس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، دکتر زرین فر معاون اقتصادی استاندار ، آقای محمد باقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ، مهندس عبدالزهراء وطن دوست مؤسس گروه صنعتی پلیمر بوشهر ، دکتر حمید اسماعیلی رییس مرکز آموزشی پلیمر ، کارکنان مرکز و جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات افتتاح و به بهره برداری رسید و در ادامه از فضای محیطی ، آموزشی و امکانات مجموعه بازدید بعمل آوردند . در ادامه این مراسم نشستی با حضور دکتر محمد زاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر حسین اسکندری رییس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، دکتر زرین فر معاون اقتصادی استاندار ، آقای محمد باقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ، مهندس عبدالزهراء وطن دوست مؤسس گروه صنعتی پلیمر بوشهر ، دکتر حمید اسماعیلی رییس مرکز آموزشی پلیمر در ساختمان گروه صنعتی پلیمر بوشهر برگزار و در خصوص فعالیتها ، اقدامات و پتانسیل های مرکز آموزش علمی کاربردی پلیمر به بیان راهکارها جهت حمایت و پیشرفت و ارائه خدمات آموزشی ، علمی و مهارتی هر چه بیشتر این مرکز در سطح استان به بحث ، گفتگو و تبادل نظر پرداختند .

ادامه مطلب
نشست مطبوعاتی جناب آقای دکتر محمد زاده معاون محترم نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان بوشهر و اصحاب رسانه

نشست مطبوعاتی جناب آقای دکتر محمد زاده معاون محترم نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان بوشهر و اصحاب رسانه گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی بوشهر ، نشست مطبوعاتی دکتر محمد زاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان بوشهر و خبرنگاران و اصحاب رسانه و مطبوعات استان در روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۶/۷ در محل سالن جلسات واحد استانی بوشهر برگزار گردید .

ادامه مطلب
برگزاری آئین عطر افشانی و غبارروبی مقبره مطهر شهدای گمنام استان بوشهر توسط معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی

برگزاری آئین عطر افشانی و غبارروبی مقبره مطهر شهدای گمنام استان بوشهر توسط معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، در روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۶/۷ در آئینی به مناسبت هفته دولت ، هیأت نظارت و سنجش دانشگاه به سرپرستی جناب آقای دکتر محمد زاده معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی و چند تن از رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان ضمن قرائت فاتحه به عطر افشانی و غبارروبی مقبره مطهر شهدای گمنام ، در شهرستان بوشهر اقدام نمودند.

ادامه مطلب
بازدید معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از مراکز آموزشی و ملاقات با مقامات ارشد استان بوشهر

بازدید معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از مراکز آموزشی و ملاقات با مقامات ارشد استان بوشهر گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۶/۶ هیأت نظارت واحد استانی بوشهر به سرپرستی جناب آقای دکتر محمد زاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی ، مصادف با هفته دولت و با هدف تبیین و تشریح اقدامات تبلیغی و ترویجی پذیرش مهر ماه ۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ضمن سفر به شهرستان عسلویه ، از مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بازدید به عمل آورده و مجتمع کارگاهی - آزمایشگاهی و مهمانسرای اساتید این مرکز افتتاح گردید . همچنین این هیأت در جلسه هم اندیشی با حضور آقای مهندس عبدالنبی یوسفی فرماندار شهرستان عسلویه ، سرکار خانم دکتر الماسی نماینده مردم شریف عسلویه، دیر ، کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی و دکتر جابر قاسمی رییس مرکز آموزش علمی کاربردی عسلویه در محل سالن کنفرانس مرکز آموزش علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ( عسلویه ) و برخی از مدیران ارشد و کارشناسان حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی عسلویه و نشست مطبوعاتی با حضور اصحاب رسانه در این شهرستان شرکت نمودند . در این دیدار ابتدا دکتر اسکندری رئیس واحد استانی بوشهر به تشریح اهداف و اقدامات واحد استانی پرداخت و خواستار همکاری بیشتر مسئولین منطقه در تأمین زیر ساخت ها و امکانات سخت افزاری مرکز شد و بر توسعه کیفی آموزش ها تأکید نمود . در ادامه جناب آقای مهندس یوسفی فرماندار عسلویه ضمن خوش آمدگویی به دکتر محمد زاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی و هیأت همراه ، ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان عسلویه را تشریح و گسترش آموزش های علمی کاربردی تا مقاطع تکمیلی متناسب با نیاز و چشم انداز توسعه شهرستان را از خواسته های مردم این شهرستان بیان نمودند. در این نشست راه های توسعه مهارت آموزی و ارتباط صنعت با دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مسئولان شهرستان عسلویه توجه بیشتر به رشته های مورد نیاز صنعت و حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی را در این زمینه خواستار شدند . سپس جناب آقای دکتر محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مسئولین شهرستان عسلویه از حمایت مسئولین در این خصوص قدردانی نمودند و ضمن تشریح سیاست های کلان و راهبردی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، به تفصیل به تبیین برنامه ها و سیاست های دانشگاه و ضرورت تحول در کیفیت آموزشها اشاره نمودند و حمایت از آموزش های مهارتی مرتبط با صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی را در استان بوشهر و به ویژه شهرستان عسلویه مورد تأکید قرار دادند.در ادامه افزودند : این دانشگاه بالاترین درصد اشتغال را در بین زیرنظام های آموزشی دارد و ۷۵ درصد دانشجویان این دانشگاه پس از فارغ التحصیلی اشتغال دارند ، زیرا ۲۶ سال پیش این دانشگاه با هدف تربیت نیروی کار ماهر تأسیس گردیده است . وی با بیان اینکه افزایش رقم ارتباط اشتغال با تحصیل نیازمند فعالیت بیشتر است ادامه داد: بیش از ۴۷ درصد دانشجوهای دانشگاه جامع علمی کاربردی در ارتباط با رشته خود شاغل هستند که باید این آمار افزایش یابد و اشتغال در ارتباط با توانمندی های فرد و هدفمند باشد.نیازهای استان ها در رابطه با شغل های مختلف شناسایی شده زیرا یکی از وظایف دانشگاه های علمی کاربردی آموزش متناسب با نیاز و شرایط بومی و محلی است.از آنجائیکه ۶۰ تا ۷۰ درصد واحدهای درسی این دانشگاه شامل دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی می باشد و علاوه بر آن ۵۱۲ ساعت کارورزی و کاربینی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است، این دانشگاه از اشتغال پذیری بیشتر دانش آموختگان در مقایسه با دانشگاه های دیگر برخوردار است.وی در پایان خاطر نشان کرد : چشم انداز دانشگاه جامع علمی کاربردی، تربیت نیروی ماهر مورد نیاز جامعه و آموزش افراد در محیط واقعی کار است، سپس به سوالات مطرح شده پاسخ دادند . فرماندار عسلویه و نماینده مردم عسلویه ، دیر ، کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی نیز بر حمایت همه جانبه در خصوص توسعه آموزش های علمی کاربردی و همکاری در تأمین محیط کار دانشجویان در پارس جنوبی تأکید نمودند . در پایان این سفر هیات نظارت و سنجش دانشگاه از بخش های مختلف مراکزآموزش علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، کنگان، دشتی و تنگستان از جمله واحدهای آموزش، اداری مالی، فارغ التحصیلان، امورپژوهشی ، کارگاه ها و آزمایشگاهها و کلاس های درسی بازدید نمودند .

ادامه مطلب
مهلت ثبت نام از داوطلبان دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه ۹۸ تمدید شد

مهلت ثبت نام از داوطلبان دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه ۹۸ تمدید شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ثبت نام از داوطلبان دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه ۹۸ تمدید شد. بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام این دوره می رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۸/۰۶/۰۴) برای ثبت نام و انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۰۷ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در پذیرش دوره مذکور اقدام نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کد رشته محل های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند. همچنین با توجه به وصول برخی موارد اصلاحی و حذف رشته‌محل در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از سوی این دانشگاه، اطلاعیه مربوط به انتشار اصلاحیه این دفترچه راهنما در روز سه‌شنبه مورخ ۹۸/۰۶/۰۵ در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور درج خواهد شد.

ادامه مطلب