اخبار - آرشیو

برگزاری چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر
برگزاری چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر

برگزاری چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر گالری

چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر افتتاح شد. این نمایشگاه به مدت ۲ روز در روزهای ۲۹ و ۳۰آبان ماه ۹۷ در محل مرکز آموزش و پژوهش های توسعه آینده نگری استان بوشهر در حال برگزاری است.

ادامه مطلب
دیدار ریاست دانشگاه و هیأت همراه جشنواره اشتغال و کارآفرینی با استاندار بوشهر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر عصر روز یکشنبه ۲۷ آبان ماه جناب آقای دکتر اسکندری ریاست دانشگاه و هیأت همراه با جناب آقای مهندس گراوند استاندار بوشهر دیدار نمودند.

دیدار ریاست دانشگاه و هیأت همراه جشنواره اشتغال و کارآفرینی با استاندار بوشهر گالری

در این دیدار ضمن دعوت از استاندار جهت حضور در چهارمین جشنواره اشتغال و کارآفرینی گزارشی در مورد آخرین وضعیت برنامه های کیفی بخشی و نظارتی مراکز در دانشگاه استان به ایشان ارائه و ایشان ضمن تقدیر از برنامه های انجام گرفته ودر دست اقدام؛ بر اهمیت ارتقاء کیفی سازو کارهای نظارتی بر مراکز اشاره فرمودند.

ادامه مطلب
برگزاری دومین دوره مسابقه مناظرات دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر دومین دوره مسابقات مناظره دانشجویی با محوریت مهارت، اشتغال و کارآفرینی با حضور فعال و پرشور ۱۲ تیم از مراکز آموزش علمی کاربردی استان بوشهر برگزار گردید.

برگزاری دومین دوره مسابقه مناظرات دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر گالری

در این دوره از مسابقات که با حضور جناب آقای دکتر اسکندری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر، روسای مراکز، کارکنان واحد استانی و داوران برجسته استانی برگزار گردید دکتر اسکندری ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی بوشهر در شروع مراسم ضمن تشکر از حضور فعال دانشجویان در این دوره از مسابقات، برگزاری اینگونه مناظرات را در جهت کارآمدی هر چه بیشتر دانشجویان مثبت ارزیابی نمودند در ادامه پس از رقابت تنگاتنگ میان تیم های شرکت کننده و با اختلاف امتیازهای ناچیز تیم های مراکز تنگستان ، پلیمر، شبانکاره و دادگستری به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.در پایان مسابقه فینال میان تیم های شبانکاره و پلیمر برگزار شد که در نهایت تیم مرکز آموزش علمی کاربردی گروه صنعتی پلیمر بوشهر توانست مقام اول این دوره از مسابقات را کسب نماید شایان ذکر است تیم اول این دوره از مسابقات به مرحله کشوری که در آذرماه در شهر یزد برگزار می گردد اعزام خواهند شد.

ادامه مطلب
نشست خبری با حضور اصحاب رسانه با محوریت چهارمین جشنواره اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ۲۲ آبان ماه ۹۷ برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر و به منظور پوشش موثر خبری چهارمین جشنواره استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی نشست خبری با اصحاب رسانه در محل سالن کنفرانس واحد استان برگزار شد.

نشست خبری با حضور اصحاب رسانه با محوریت چهارمین جشنواره اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ۲۲ آبان ماه ۹۷ برگزارشد. گالری

در این نشست جناب آقای دکتر اسکندری به اهمیت بحث کارآفرینی در دانشگاه ها و تأثیر راه انداختن کسب و کارهای نو در کارآفرینی پرداخت، ایشان تقویت فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه و لزوم توجه اساسی به مقوله کارآفرینی را دارای اهمیت زیادی دانست. وی یکی از اهرم های تشویقی برای کارآفرینان و دانشجویان را ارائه تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی با کارمزد ۲ درصد به تیم های دانش بنیان مهارتی و کارآفرین در دانشگاه دانستند.

ادامه مطلب
نشست هم اندیشی چهارمین جشنواره اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه با حضور روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر و نظر به اهمیت چهارمین جشنواره استانی اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی و جمع بندی نظرات روسای مراکز آموزش علمی کاربردی در برگزاری موثر این جشنواره جلسه ای در محل سالن کنفرانس

نشست هم اندیشی چهارمین جشنواره اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه با حضور روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ گالری

در این نشست جناب آقای دکتر اسکندری به اهمیت و مشارکت موثر روسا و ارائه دستاوردهای جدید مراکز آموزش علمی کاربردی در این جشنواره تأکید نمودند. در ادامه روسای مراکز به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

ادامه مطلب
برگزاری جلسه هیأت نظارت و ارزیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر

برگزاری جلسه هیأت نظارت و ارزیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر هشتمین جلسه هیأت نظارت و ارزیابی واحد استانی بوشهر با محوریت دوره های بهمن ماه سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به ریاست دکتر اسکندری ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان برگزار گردید.

ادامه مطلب
برگزاری نشست اعضاء شورای فرهنگی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر با حضور اکثریت اعضاء برگزار گردید.

برگزاری نشست اعضاء شورای فرهنگی

در این جلسه دکتر اسکندری ریاست واحد استان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین و تبریک ماه ربیع الاول با برشماری اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و موفقیت های کسب شده در جشنواره های قرآنی و حرکت خاطرنشان کرد با بهره گیری از پتانسیل های فرهنگی در استان بتوانیم اهداف فرهنگی دانشگاه را در استان به نحو مطلوب اجرا نمائیم.

ادامه مطلب
نشست مشترک رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر و فرماندهی انتظامی استان بوشهر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی بوشهر به منظور بررسی چگونگی افزایش همکاری های متقابل و افزایش تعاملات دو جانبه در روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۸/۲۰ نشست مشترک رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر و فرماندهی انتظامی استان بوشهر برگزار گردید.

نشست مشترک رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر و فرماندهی انتظامی استان بوشهر گالری

در این دیدار که به مدت یک ساعت ادامه یافت دکتر اسکندری و سردار واعظی در خصوص گسترش همکاری های آموزشی و پژوهشی بحث و تبادل نظر نمودند.

ادامه مطلب
نشست ستاد اشتغال و کارآفرینی با حضرت آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان بوشهر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر نشست ستاد اشتغال و کارآفرینی با امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار گردید.

نشست ستاد اشتغال و کارآفرینی با حضرت آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان بوشهر گالری

در این نشست که با محوریت برگزاری چهارمین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی برگزار گردید در ابتدا دکتر اسکندری ریاست دانشگاه علمی کاربردی استان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول با برشمردن اقدامات صورت گرفته در زمینه اشتغال و کارآفرینی در دانشگاه ابراز امیدواری کردند با حمایت های امام جمعه محترم و متولیان امر در استان بتوان نقش مهمی در توسعه اشتغال و کارآفرینی ایفا نمود.در ادامه نماینده محترم ولی فقیه در استان نیز ضمن خوشامدگویی و تبریک به مناسبت هفته کارآفرینی و فرا رسیدن ماه ربیع الاول پنج علل مهم و قابل تأمل از جمله نگاه دانشی در حوزه اقتصاد، شناخت ظرفیت های ملی، منطقه ای و بین المللی، شناخت توانمندی های موجود و برنامه ریزی در این راستا، آموزش مهارت ها و ایجاد مهارت، اولویت بندی در عرصه کارآفرینی، تولید دانش کار و کالا و مدیریت و تولید دانش صنایع تولیدی، تسهیلات و... را در مورد اشتغال و کارآفرینی و همچنین رونق اقتصادی حائز اهمیت دانستند و از اقدامات دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تقدیر نمودند.

ادامه مطلب
نشست ستاد اشتغال و کارآفرینی واحد استانی با دکتر زرین فر معاون استانداری بوشهر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر نشست ستاد اشتغال و کارآفرینی استان بوشهر با جناب آقای دکتر زرین فر معاون استانداری بوشهر در روز شنبه مورخ ۱۲/۰۸/۹۷ برگزار گردید.

نشست ستاد اشتغال و کارآفرینی واحد استانی با دکتر زرین فر معاون استانداری بوشهر گالری

در این نشست که با محوریت برگزاری چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی برگزار گردید، دکتر اسکندری ریاست دانشگاه علمی کاربردی استان با برشمردن اقدامات صورت گرفته در زمینه اشتغال زایی در دانشگاه ابراز امیدواری کردند با حمایت های استانداری بوشهر بتوان از ظرفیت دستگاههای اجرایی و دانشگاه ها در جهت برگزاری نمایشگاه استفاده کرد و بتوان نقشی در توسعه اشتغال و کارآفرینی ایفا نمود. دکتر زرین فر معاون استانداری بوشهر نیز ضمن تشکر از اهتمام دانشگاه جامع علمی کاربردی در اجرای برنامه های مهارت محور در استان خواستار فرهنگ سازی کارآفرینی و ترویج جوانان به سمت و سوی برنامه های کارآفرین با ایده های مطرح شده در نمایشگاه و همچنین کلاسها و کارگاههای آموزشی که در نمایشگاه برگزار خواهند شد گردید.

ادامه مطلب

بازدید هیأت نظارت و ارزیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر از مراکز علمی کاربردی شمال استان گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هیات نظارت و ارزیابی استان از مراکز علمی کاربردی شمال استان بازدید نمود. این بازدیدها در جهت تائید امکانات با محوریت پذیرش دوره های بهمن به ریاست دکتر اسکندری رئیس واحد استان بعمل آمد.

ادامه مطلب
برگزاری جلسه شورای آموزشی

برگزاری جلسه شورای آموزشی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر هشتمین جلسه شورای آموزشی مورخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ ساعت ۱۰ الی ۱۲ به ریاست دکتر اسکندری و اعضاء شورای آموزشی دانشگاه برگزار و در خصوص موارد و مسائل آموزشی مراکز بحث و تبادل نظر انجام و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

ادامه مطلب
برگزاری ورزش همگانی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی

برگزاری ورزش همگانی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر به مناسبت بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش و در راستای توسعه سطح سلامتی، تندرستی، افزایش شادی و نشاط و توسعه ورزش همگانی برنامه ورزش صبحگاهی در محوطه پارک ساحلی شغاب با حضور ریاست دانشگاه، معاونین و کارکنان دانشگاه برگزار گردید.

ادامه مطلب