اخبار - آرشیو

برگزاری چهارمین جلسه شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه در سال۹۸

برگزاری چهارمین جلسه شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه در سال۹۸ گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر، چهارمین جلسه شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه در روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۳۰در سالن جلسات دانشگاه با حضور تمامی اعضاء برگزار شده و اعضاء در خصوص موارد نظارتی و آموزشی مراکز آموزشی علمی کاربردی استان به بحث ، تبادل نظر و تصمیم گیری پرداختند.

ادامه مطلب
بازدید رییس دانشگاه از اتاق اصناف بوشهر

بازدید رییس دانشگاه از اتاق اصناف بوشهر گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر، در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۵ دکتر حسین اسکندری رییس واحد استانی از اتاق اصناف بوشهر بازدید نمود. در این بازدید ضمن دیدار با رییس و کارکنان اتاق اصناف ، در خصوص ظرفیت اصناف ، نحوه همکاری با دانشگاه ، نحوه اجرای دوره های علمی کاربردی و دوره های کوتاه مدت ، مباحث و نقطه نظراتی بیان گردید.

ادامه مطلب
انتصاب دکتر حسین اسکندری بعنوان عضو پنجمین دوره هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه های استان بوشهر

انتصاب دکتر حسین اسکندری بعنوان عضو پنجمین دوره هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه های استان بوشهر

دکتر سعدان زکایی رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر حسین اسکندری عضو هیات علمی دانشگاه خلیج فارس و رئیس دانشگاه علمی و کاربردی استان بوشهر را به عنوان عضو حقیقی پنجمین دوره هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه های استان بوشهر منصوب نمود. در این حکم خطاب به دکتر حسین اسکندری آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و تعامل با سایر اعضای هیات مذکور در پیشبرد اهداف نظام آموزش عالی کشور، ارتقاء و بهبود سطح کیفی برنامه ها در آن استان، موفق و موید باشید. روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس ضمن تبریک این انتصاب، توفیقات روز افزون ایشان را از خداوند بزرگ مسئلت می نماید.

ادامه مطلب
ثبت درخواست نقل و انتقال در دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد .

ثبت درخواست نقل و انتقال در دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر سید احمدرضا پیش ­بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۹ از پانزدهم آذرماه خبر داد. معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۹ از ۱۵ آذرماه لغایت ۳۰ آذرماه از طریق سامانه هم آوا انجام می شود. وی افزود: دانشجویان متقاضی باید در بخش ثبت درخواست انتقال در سامانه نقل و انتقالات این دانشگاه و بر اساس موارد مندرج در آیین نامه ابلاغی ثبت نام کنند. دکتر سید احمدرضا پیش ­بین اظهار داشت: طبق ضوابط موضوع انتقال به مراکز آموزش استان تهران صرفاً باید در کمیته نقل و انتقالات سازمان مرکزی دانشگاه بررسی و سایر درخواست­ ها توسط استان مبدأ و مقصد مورد بررسی و تایید قرار گیرد.

ادامه مطلب
برگزاری هفتمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه در سال ۹۸

برگزاری هفتمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه در سال ۹۸ گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، هفتمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه در سال۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۸به ریاست دکتر حسین اسکندری و اعضاء شورای آموزشی دانشگاه در محل اتاق ریاست برگزار و در این جلسه حاضرین به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و در خصوص آخرین موارد و مسائل آموزشی مراکز علمی کاربردی استان به بحث و تبادل نظر پرداخته و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

ادامه مطلب
برپایی غرفه دانشگاه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار به میزبانی دانشگاه خلیج فارس

برپایی غرفه دانشگاه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار به میزبانی دانشگاه خلیج فارس گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۱۷ غرفه دانشگاه با همکاری مراکز آموزش علمی کاربردی استان و معرفی محصولات گوناگون در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار به میزبانی دانشگاه خلیج فارس بوشهر بر پا گردید. ضمن حضور و بازدیدگسترده عموم مردم و دانشجویان از این غرفه ،جناب آقای دکتر اسکندری رییس واحد استانی و جناب آقای دکتر خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جناب آقای دکتر زرین فر معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر از این نمایشگاه و غرفه دستاوردهای دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر بازدید نمودند .

ادامه مطلب
حضور رییس واحد استانی بوشهر در مراکز آموزش علمی کاربردی به مناسبت روز دانشجو

حضور رییس واحد استانی بوشهر در مراکز آموزش علمی کاربردی به مناسبت روز دانشجو گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر ، دکتر حسین اسکندری رییس واحد استانی به مناسبت ۱۶ آذز روز دانشجو در مراکز آموزش علمی کاربردی استان بوشهر حضور یافتند و با اهدای شاخه گل و ایراد بیاناتی در خصوص نقش برجسته دانشجو و دانشگاه در جامعه ، این روز مهم را تبریک عرض نمودند و از زحمات کارکنان و مدرسان مراکز نیز تقدیر و تشکر نمودند .

ادامه مطلب
پیام ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر به مناسبت روز دانشجو

پیام ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر به مناسبت روز دانشجو

۱۶ آذر روز دانشجو را به دانشجویان و دانشگاهیان استان بوشهر به ویژه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تبریک میگویم . این روز که به دلیل نقش آفرینی بهنگام و به روز دانشجویان ظلم ستیز و استکبار ستیز بعد از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ در تاریخ سیاسی اجتماعی کشور نامگذاری شده مصداقیست از کنشگری مورد انتظار دانشجویان بیدار و هشیار که در کنار مجاهدت علمی و پژوهشی همواره نسبت به رسالت دانشگاهی خویش در جامعه و پاسخگویی به انتظارات بحق از آنان بعنوان یکی از مراجع اجتماعی عمل نموده و تاریخ ساز شده اند ، این روز را به دانشجویان مسئول و آگاه دانشگاه که در شرایط حساس امروز جامعه میتوانند نقش تاریخ سازی خود را در برون رفت از تحریمهای ظالمانه و سازندگی کشور با پنجه های کارآمد رقم بزنند تبریک می گویم و امیدوارم با آگاهی و دانش افزایی مهارتی و قدم برداشتن در مسیر خلاقیت و نوآوری در حل مشکلات روز جامعه در کنار آحاد جامعه و مردم عزیز ایران اسلامی کارگشا و آینده ساز باشید .

ادامه مطلب
بازدید رییس و تیم نظارت و ارزیابی واحد استانی از مراکز آموزش علمی کاربردی استان بوشهر

بازدید رییس و تیم نظارت و ارزیابی واحد استانی از مراکز آموزش علمی کاربردی استان بوشهر گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر ، دکتر حسین اسکندری ریاست واحد استانی بوشهر و هیأت همراه از مراکز آموزشی علمی کاربردی دیلم ، بندر سازان گناوه ، شهرداری شبانکاره و برازجان بازدید نمودند .در روند این بازدیدها عملکرد مراکز در شاخص های نظارتی ، آموزشی ، دانشجویی و ... مورد بررسی قرار گرفت .

ادامه مطلب
برگزاری دومین جلسه کمیته انظباطی دانشگاه در سال ۹۸

برگزاری دومین جلسه کمیته انظباطی دانشگاه در سال ۹۸ گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر؛ دومین جلسه کمیته انظباطی واحد استانی در سال ۹۸ در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ با حضور دکتر اسکندری رئیس واحد استان و اعضاء کمیته در محل دفتر ریاست واحد استانی برگزار شد. در این جلسه تعدادی از پرونده های انظباطی دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی استان مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم گیری های لازم در این زمینه اتخاذ گردید .

ادامه مطلب
مهلت ثبت نام متقاضیان وام شهریه دانشجویی برای نیمسال اول تحصیلی ۹۹-۹۸ تمدید شد

مهلت ثبت نام متقاضیان وام شهریه دانشجویی برای نیمسال اول تحصیلی ۹۹-۹۸ تمدید شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر ، بر اساس بخشنامه معاونت امور دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری مهلت ثبت نام متقاضیان وام شهریه دانشجویی برای نیمسال اول تحصیلی ۹۹-۹۸ تا تاریخ ۳۰ آذرماه تمدید شد. با عنایت به اینکه دریافت تسهیلات دانشجویی ۷/۵۰۰/۰۰۰ ریالی منوط به ثبت اولیه درخواست در پورتال دانشجویی سامانه صندوق رفاه دانشجویان می‌باشد، دانشجویان متقاضی وام می‌بایست نسبت به ثبت اطلاعات فردی و درخواست وام از طریق این پورتال به آدرس www.swf.ir اقدام لازم را به عمل آورند. یادآوری می شود دانشجویانی که در نیمسال گذشته از وام شهریه بانک قرض الحسنه مهر ایران استفاده نموده‌اند نیازی به مراجعه مجدد به شعب بانک ندارند و صرفاٌ درخواست خود را به مرکز آموزش علمی کاربردی محل تحصیل ارائه نمایند. گفتنی است علاوه بر وام شهریه، دانشجویانی که از طریق ثبت‌نام در سایت عتبات دانشگاهیان، به عتبات مشرف شده‌اند می‌توانند با ارائه مستندات در صورت تأهل مبلغ ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال و در غیر این صورت مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال وام دریافت نمایند. لازم به ذکر است به غیر از مسیر ترسیم شده فوق، با ارائه صفحه ممهور به مهر خروج از کشور (پاسپورت) نیز می‌توانند از وام زیارت عتبات به مبلغ ۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال استفاده کنند.

ادامه مطلب
جزئیات جذب سرباز ماهر در دانشگاه علمی کاربردی/ آغاز پذیرش از بهمن ماه۹۸

جزئیات جذب سرباز ماهر در دانشگاه علمی کاربردی/ آغاز پذیرش از بهمن ماه۹۸

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اجرای طرح «سرباز ماهر» در این دانشگاه خبر داد و گفت: این طرح از بهمن ماه سال جاری توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی در سطح کشوری اجرا می شود. مختار جلالی جواران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح «سرباز ماهر» در دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: به دلیل اهمیت این موضوع، اخیرا جلسه مشترکی بین دانشگاه و ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شده و این موضوع بحث و بررسی شد.

ادامه مطلب
مصادف با هفته جهانی کارآفرینی جلسه شورای پژوهش و فناوری دانشگاه برگزار گردید.

مصادف با هفته جهانی کارآفرینی جلسه شورای پژوهش و فناوری دانشگاه برگزار گردید. گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی بوشهر ، در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۰۳ همزمان با هفته جهانی کارآفرینی ، شورای پژوهش و فناوری دانشگاه با حضور دکتر حسین اسکندری ریاست واحد استانی ، دکتر مزارعی ریاست مرکز رشد و فناوری خلیج فارس ، آقای مهدی فرازجا معاون آموزشی دانشگاه ، آقای اکبر احمدی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ، رؤسای مراکز آموزشی و مسئولین دفاتر کارآفرینی مراکز آموزش علمی کاربردی استان در محل سالن جلسات واحد استانی برگزار گردید.

ادامه مطلب
سی و سومین بسته خبری دانشگاه جامع علمی کاربردی و ثبت نام تکمیل ظرفیت مهرماه سال ۱۳۹۸ مقاطع کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته)

سی و سومین بسته خبری دانشگاه جامع علمی کاربردی و ثبت نام تکمیل ظرفیت مهرماه سال ۱۳۹۸ مقاطع کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره های کاردانی و کارشناسی از طریق مراکز آموزش علمی کاربردی در سراسر کشور از امروز آغاز و تا آخر هفته ادامه دارد. ثبت نام تکمیل ظرفیت مهرماه سال ۱۳۹۸ مقاطع کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته)اعلام شد و علاقه مندان میتوانند با حضور در مراکز آموزشی نسبت به ثمت نام خود اقدام کنند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی بوشهر ، ثبت نام «تکمیل ظرفیت» داوطلبان مهرماه سال ۱۳۹۸ دوره‌های کاردانی حرفه‌ای، کاردانی فنی، مهندسی فناوری وکارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی از روز شنبه مورخ ۹۸/۹/۲ لغایت روز یک‌شنبه مورخ ۹۸/۹/۱۰ به صورت حضوری در مراکز آموزش علمی کاربردی انجام می گردد. لازم به ذکر است تکمیل ظرفیت صرفاً در کد رشته ‌محل‌های اعلام شده و با ظرفیت مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، امکان‌پذیر می‌باشد.

ادامه مطلب